Grupa II "Misiaczki"

To grupa 25 maluszków. Jest tu 14 wspaniałych dziewczynek i 11 równie wspaniałcyh chłopców. Od września tego roku rozpoczeliśmy dopiero naszą przedszkolną przygodę, dlatego wiele rzeczy, jest dla nas nowością.

Chętnie przychodzimy do przedszkola, żeby wesoło bawić się z nowymi kolegami. Lubimy razem spędzać czas w tańcu, śpiewie i zabawie, a podczas codziennych zabiegów, doskonalimy umiejętności samoobsługowe. Chcemy poznawać i zrozumieć świat, każdy we własnym tempie i zakresie. I chociaż mamy dopiero po 3 latka, to już uczymy się zasad zgodnego wpółżycia w grupie, bo wszyscy chcemy, żeby każdy Misiaczek był u nas wesoły i szczęśliwy.

Każdego dnia coraz radośniej przekraczamy próg naszego przedszkola, gdzie opiekują się nami pani Ewa i pani Małgosia, a pomaga im pani Bogusia.

Godziny pracy grupy: